0 امتیاز
8 بازدید
سوال شده در پرسش های مالی و حسابداری توسط
باسلام

بنده برای ثبت رویدادمالی شرکت ازنرم افزارهای کامپیوتری استفاده می کنم.میخواستم بدانم استفاده ازنرم افزارهای کامپیوتری وگرفتن خلاصه عملکرد مالی را دردفاتر قانونی ارائه ندهم ایا دفاترقانونی باطل می شود؟

باسپاس فراوان

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (17.8k امتیاز)
شما می توانید در زمان داشتن نرم افزار و گواهی مربوطه به شورای عالی انفورماتیک و ارائه آن قبل از سال مالی آینده نسبت به تحریر دفاتر قانونی به صورت ماهانه اقدام نمایید و در صورت درخواست اطلاعات توسط ممیزین رسیدگی نسبت به ارائه اطلاعات از نرم افزار اقدام کنید که در غیر اینصورت موجب رد دفاتر و علی الراسی شما خواهد گردید.

سوالات مشابه

حسابا چگونه به شما مشاوره رایگان میدهد؟
حسابا، محلی است که شما با طرح پرسش های مالیاتی، حسابداری و امور بیمه تامین اجتماعی قادرید تا از مشاورین متخصص حوزه های مربوطه در اسرع وقت پاسخ مناسب را دریافت کنید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات مالی خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. لذا بدین منظور تمامی تلاش مشاورین و همکاران حسابا در این است تا از حجم دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد بدیهی است که با توجه به حجم بالای پرسش ها، ممکن است در دریافت پاسخ ها قدری تاخیر بیفتد که با کمی شکیبایی میتوانید مجدد پس از کمی تأمل، به حسابا مراجعه و پاسخ خود را دریافت کنید.
اما اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت ویژه و با اولویت بالا از مشاوره تلفنی، حضوری و یا مجازی حسابا بهره مند شوبد بر روی لینک دریافت مشاوره فوری" ، کلیک فرمایید و پس از طی مراحل پرداخت، در سریعترین زمان، مشاورین ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.
با تشکر، تیم مشاورین مالی حسابا
خدمات حسابداري و مالياتي
خدمات امور بيمه و تامين اجتماعي
تهيه اظهارنامه مالياتي
گواهينامه ارزش افزوده
88225745
09358267790

اولين موسسه حسابداري
استارت آپي حسابا
خدمات ويژه حسابداري استارت آپها
88225745
09358267790
فایل اکسل حقوق و دستمزد
کندو دیگری از مدانت
...